Svítidla
Circolo

Circolo je lampa, která se hodí do interiérů, kde převažují materiály jako odkryté cihly či bílé/černé dlaždice.  Díky její výrazné, ale přesto elegantní barvě právě interiéry s podobnými materiály dokáže rozzářit. Její nadčasový tvar pak zaručuje, že se neokouká.

 
Sphere

Spere je tvarově velmi elegantní lampa. Díky pozlacenému vnitřku do interiérů vnáší teplo.

Je k dispozici v několika tvarech a velikostech.

Lines

Lines jsou vlastně dvě lampy v jedné. Vnější kovová část připomíná elektrony obíhají jádro atomu a zanechávají po sobě imaginární dráhy. 

Valle Junior je všestraný stůl pro ty, kteří chtějí mít stůl ze špičkových materiálů. Jeho tvar zaručuje, že se hodí do mnoha interiérů.

Sesanta

Sesanta je krásná industriální lampa, která se skládá z několika vrstev kovové sítě. K zvýraznění charakteru k ní vede červený kabel.

K dispozici v bílé a černé barvě.

Valle
Luce

Luce je lampa do velkých interiérů. Je to masivní a majestátní kousek, který svým tvarem dává najevu svoji sílu, která je navíc zdůrazněna otvory na jeho povrhu.

Cera
Vas

To nejlepší vzniká ručně

Biblioteca Vám co Česka přiváží italský řemeslný nábytek pocházející z malé manufaktury na severu Itálie. Jedná se jedinečné kousky navrhnuté italskými designéry, které váš interiér posunou o třídu výše. Jsou použity pouze materiály té nejvyšší kvality, které vydrží věčnost. Když nechcete dělat kompromisy, vyberte si náš italský nábytek na našem e-shopu.

Write us

Komunardů 32, Praha 7

info@biblioteca.cz  |  Tel: +420606060227

Nyní zavřeno

  • Facebook
  • Instagram