Stoly
Quattro

Quattro je vysoce elegantní stůl. Jeho široké nohy majestátně propojují tenkou jídelní dřevěnou desku s podlahou. Díky tomu působí stůl zároveň robustně i neuvěřitelně lehce.

K dispozici v mnoha barevných kombinacích.

 
Rondine

Rondine je stůl z té nejvyšší ligy. Jeho precizní, geometricky výrazné nohy mu dodávají energii. Jeho široká deska z toho nejkvalitnějšího dřeva mu dodáva duši. Jako celek funguje neskutečně dobře a vyváženě a bude ozdobou každé jídelny.

Linea

Linea je stůl mnoha tváří. Jeho podstavec je totiž tvořen mnoha rovinami, které se do sebe doslova zakousávají a tvoří tak geometricky vysoce komplexní útvar. Dřevěná deska pak stolu přinaší klid.

Valle Junior

Valle Junior je všestraný stůl pro ty, kteří chtějí mít stůl ze špičkových materiálů. Jeho tvar zaručuje, že se hodí do mnoha interiérů.

Valle

Čistý minimalismus, který nechává vyniknout dřevěnou desku. Valle je stůl pro puristy, kteří se chtějí dotknout přírody.  Valle je stůl pro 2 nebo pro 8. Nebo pro 6. Je to jen na Vás.

DUE

Due je stůl, který podpírají dvě oddělené nohy, které jsou vůči sobě natočené o 180 stupňů. Jsou ve vztahu, doplňují se. Díky tomu stůl působí harmonicky, avšak ne nudně. 

To nejlepší vzniká ručně

Biblioteca Vám co Česka přiváží italský řemeslný nábytek pocházející z malé manufaktury na severu Itálie. Jedná se jedinečné kousky navrhnuté italskými designéry, které váš interiér posunou o třídu výše. Jsou použity pouze materiály té nejvyšší kvality, které vydrží věčnost. Když nechcete dělat kompromisy, vyberte si náš italský nábytek na našem e-shopu.

Write us

Komunardů 32, Praha 7

info@biblioteca.cz  |  Tel: +420606060227

Nyní zavřeno

  • Facebook
  • Instagram